Kurumsal

Boro Makine Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti olarak CLİNDAS ÇELİK markası adı altında asansör sistemlerinde kullanılmak üzere ürettiğimiz makine motorlar ile tercih edilen firmalardan biridir. 

Kurulduğumuz yıldan beri hizmet ve kalite standartlarını sürekli araştıran geliştiren ve çalışmalara her gün yenisini ekleyen bir firma olarak sektörde yerini almıştır.

Clindas çelik olarak ilk günkü isteğini ve heyecanını kaybetmeden edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır.

Dökümhanemiz 7500 m2 açık alan-2500 m2 kapalı alan,Fabrikamız 2500 m2 açık alan-2500 m2 kapalı alana sahip Konya Organize Sanayi bölgesinde alt yapısı, teknolojisiyle  ve her turlu donanıma sahip kadrosu ile kurulu tesisimizde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir

Ürünlerimizin gürültü seviyesi yönetmeliğe uygun olarak gerekli sessizliğe sahiptir. Üretimlerimiz her aşamada hassas ölçümlerle ve yüksek hassasiyetle işlenmiştir. Çift hareketli elektromanyetik fren ve kendi sardığımız motorumuz sektörde lider niteliktedir.

Her türlü m/s ve büyüklükte motor üretimimiz olmakla birlikte müşterilerimizin memnuniyetini ve ihtiyaçlarını karşılamak adına tesisimizdeki alt yapımız ve donanımımız sayesinde özel siparişle farklı ürün alternatifleri ile üretim yapmaktayız

Faaliyete geçtiğimiz günden itibaren ürünlerimiz uluslar arası standartlara uygun olarak Kalite Yönetim Belgeleri ile tescillemiştir.